Oficiální web Štěpána naleznete na adrese WWW.STEPAS.CZ

02.04.12

Takový netradiční festiválek v Plzni!

Dali jsme se dohromady se skupinou lidí, kteří se chtějí podílet na zvýšení úrovně kulturního vyžití v Plzni a v důsledku toho se můžete těšit na následující festival:Setkání cestovatelů i necestovatelů Plzeňského kraje za účelem sdílení zkušeností, předání informací, rozšíření znalostí a dovedností. Spektrum připravovaných přednášek zaujme jak mladé, tak lidi staršího věku. Cílem je, aby každý si mohl najít svůj kousek světa a taky některé činnosti se zaměřením nejen na zahraniční, ale též tuzemské lokality.
Celodenní program je vyvážený a bude obsahovat kromě přednášek s fotografickou projekcí též promítání amatérských filmů, taneční a hudební vystoupení, soutěže, ochutnávku exotických jídel a nápojů, bude zde i výstava fotografií. V předsálí se budou prezentovat informační centra mikroregionů Západočeského kraje společně s partnery akce, jimiž jsou cestovní kanceláře, outdoorové firmy a další ziskové a neziskové subjekty.
Záměrem celého projektu je nabídnout návštěvníkům netradiční ochutnávku, inspirativní zkušenost a praktické informace. Zapojíme tedy všechny smysly. :)
V průběhu celé akce proběhne propagace západočeského kraje s cílem zaujmout návštěvníka a poukázat na skutečnost, že za krásami přírody, historií a kulturními památkami není potřeba jezdit daleko.

Žádné komentáře:

Okomentovat